ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- apartyurt.com yurt, pansiyon, apart ve stüdyo daire sahipleri(kurum) ile bunlara ihtiyaç duyan(müşteri) kişileri internet sitesi üzerinden bir araya getirme amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.

2- apartyurt.com, sitesi tüm dünya üzerinden girişe müsaade eden, kurumlar için belirli bir ücrete tabi; ancak müşteriler için tamamen ücretsizdir.(siteyi ziyaret eden kişilerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)

3- Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi Bireysel Üye’nin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

– Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

– Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

– Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

4- apartyurt.com ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet verebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşır.

5- apartyurt.com’ a bireysel üye olarak giriş yaptığınızda; kurum sahipleriyle iletişime geçip, detaylı bilgi alabilir, rezervasyon ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

6- İlan detay sayfalarında kurum yetkilisi ile mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim apartyurt.com sorumluluğunda değildir.

7- Kullanıcılar ve üyeler, apartyurt.com’a üye olarak Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

8- Görüş, öneri ve sorularınız için bireysel üyeliğinize giriş yaparak ve iletişim sayfasından formu doldurarak apartyurt.com yetkililerine ulaşabilirsiniz.

APARTYURT.COM

APART- YURT BULMANIN KOLAY YOLU

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ İÇİN TIKLAYINIZ.